Hakkımızda
2016 yılında kurulan Hakimoda.com yıllardır kalitede ödün vermeden internette de en iyi hizmeti vermektedir.

HAKİMODA GİYİM TEKS. SAN VE TİC. LTD. ŞTİ perakende ve toptan mağazası ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir.

Mutlu Müşteri

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Hakimoda.com e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Hakimoda.com, hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan öncü markalardan biridir.

Kalite Garantisi

Hakimoda.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş

Hakimoda.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Hakimoda.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

Hakimoda.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Hızlı Destek, 3 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.