Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün Değişim Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması, beden uyuşmazlığı  halinde veya değiştirnek istediğinizde teslimat tarihinden itibaren en geç 5 iş günü içerisinde Siparişlerim sayfasındaki iade değişim formu üzerinden ve ürün paketi ile birlikte gelen değişim formunu doldurarak bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile / istediğiniz ürünle değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün değişimi yapılmaz. Kampanyalı ürünlerde İade yoktur ama değişim mevcuttur. 

Değişim Süreci

Değişimi yapılması istediğiniz ürün-ürünler PTT Kargo 202843856 anlaşma kodu ile tarafımıza gönderilmelidir. Ürün tarafımıza ulaştığında değişimi yapılıp tekrar size gönderilecektir.

İade Süreci

İadesinin yapılması istediğiniz ürün-ürünler PTT Kargo 202843856 anlaşma kodu ile tarafımıza gönderilmelidir. Ürün tarafımıza ulaştığında kontrolller sağlandıktan sonra müşteri yapılıp tekrar size gönderilecektir.
Alıcı sözlesme konusu ürününü iade etmek istediğinde 7 iş günü içerisinde ürünü Satıcıya göndererek iade işlemini gerçekleştirebilir. İş bu maddenin geçerliliği için; İade için gönderilen ürünün ambalajinin açilmamis, bozulmamis, ürünün kullanilmamis ve tekrar satılabilir olmasi sartina baglidir. Gereken kontroller sağlandıktan sonra belirtilen yükümlülüklerin olmaması halinde Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Belirtilen şartlara uyuyorsa;Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 1-5 iş gününü almaktadır.İadeye gönderilen üründen kargo ücreti tahsil edildikten sonra kalan tutar iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.